MENU
9 miliónov obyvateľov

9 miliónov
obyvateľov

hlavné mesto Santo Domingo

hlavné mesto
Santo Domingo

úradný jazyk španielčina

úradný jazyk
španielčina

miestna mena dominikánske peso

miestna mena
dominikánske pesoOkrem miestnej meny akceptujú aj euro a americký dolár.

Keď prídete do Dominikánskej republiky stretnete milých a prívetivých obyvateľov, čo v kombinácii s celoročne krásnym počasím robí z tejto destinácie zaujímavú krajinu na dovolenku i podnikanie. Pre investorov však nebude zaujímavý iba ostrov, more a biely piesok, ale aj podnikateľské príležitosti. Tým, že krajina sa rýchlo napreduje, je tu veľa možností ako to využiť.

Dominikánska republika

Výhody Dominikánskej republiky?

More a pláze

More a pláže

Teplé počasie

Teplé počasie

Rýchly rozvoj

Rýchly rozvoj

Rozvinutý turizmus

Rast ekonomiky

Exotické prostredie

Exotické prostredie

Stabilná situácia

Stabilná situácia

Cudzinci môžu nakupovať v Dominikánskej republike nehnuteľnosti bez obmedzení. Naša realitná spoločnosť vám pomôže so všetkými potrebnými formalitami.Slovákov láka najmä možnosť kúpy nehnuteľnosti s možnosťou ďalšieho prenájmu turistom. Developerské projekty s apartmánmi sa tu totiž stavajú v blízkosti pláží a preto ich hodnota rýchlo stúpa. Zároveň sa dajú využiť na prenájom. Stabilná ekonomická situácia, rýchly rast ekonomiky, žiadne riziko geopolitických problémov a veľa podnikateľských príležitostí robia z krajiny zaujímavú investičnú lokalitu. Predávajú sa tu dovolenkové apartmány, vily ale aj pozemky. Pre vašu predstavu luxusný apartmán s rozlohou 135 m² sa dá kúpiť za 250-tisíc eur. Potešia aj minimálne dane z nehnuteľnosti.

Dominikánska republika

Potrebujete nehnuteľnosť na mieru,
informácie alebo rady? Napíšte nám.

Presvedčte sa o profesionálnom prístupe spoločnosti LT-EU GROUP, ktorá vás rada prevedie procesom kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti. Navyše poskytuje aj kompletný právny a hypotekárny servis a nadštandardné služby pri projektovaní stavieb.

Vďaka spolupráci s kvalifikovanými interiérovými dizajnérmi dokáže splniť vaše predstavy o pohodlnom domove alebo reprezentatívnych komerčných priestoroch. Okrem Slovenska, pôsobí aj v Maďarsku, Rakúsku, Chorvátsku, Španielsku i v Dominikánskej republike.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.