MENU
Funkčné a dizajnové interiéry

Každý uhol každej miestnosti ukazuje iný obraz. Preto si zakladáme vizualizáciách, ktoré nám ukážu to najlepšie riešenie ako splniť predstavy klienta.Vidina rovnakého cieľa s klientom je vstupnou bránou a prvým krokom pre vytvorenie dizajn manuálu. Tento manuál je naším sprievodcom po celý čas od návrhu až po realizáciu – zhmotnenie výsledku. Naše projekty sú osobité, šité na mieru klientom, lebo každý má svoj príbeh, svoju predstavu a svoje túžby, čo spolu vytvára skutočnú jedinečnosť.

Ako prebieha spolupráca?

1

Prejdeme si s klientom jeho predstavy a požiadavky a zosúladíme ich s ponukou našich služieb.

2

Vytvoríme základný návrh, pôdorys, dispozíciu a spolu to doladíme a upravíme. Zameriame sa na ideu priestoru, jeho účel, farebnosť a jednotlivé prvky.

3

Vďaka vizualizácii budeme vidieť realistické obrazové pohľady konkrétnych miestností a na základe moodboardu zladíme farby, štýly, podlahy, nábytok, textílie i doplnky.

4

Podľa výkresovej dokumentácie necháme zhotoviť nábytok na mieru a potom príde na rad výber dodávateľa, výroba a riešenie všetkých detailov.

5

Tak ako predchádzajúcich krokoch sme aktívni aj pri realizácii projektu a dohliadame, aby prebiehalo všetko podľa zadaného plánu.

Aké výhody získa náš klient?

celková
úspora času

riešenie zmien
počas procesu

inovatívny prístup a
novinky na trhu

získanie zliav od
partnerských dodávateľov

kontrola krokov a prehľad
nad celým procesom

Pozrite si naše práce

projekt
projekt

Presvedčte sa o profesionálnom prístupe spoločnosti LT-EU GROUP, ktorá vás rada prevedie procesom kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti. Navyše poskytuje aj kompletný právny a hypotekárny servis a nadštandardné služby pri projektovaní stavieb.

Vďaka spolupráci s kvalifikovanými interiérovými dizajnérmi dokáže splniť vaše predstavy o pohodlnom domove alebo reprezentatívnych komerčných priestoroch. Okrem Slovenska, pôsobí aj v Maďarsku, Rakúsku, Chorvátsku, Španielsku i v Dominikánskej republike.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.