MENU

Nehnuteľnosti v Dubaji sú dnes pre mnohých Slovákov zaujímavou investičnou príležitosťou.

Je Dubaj pre Slovákov zaujímavou destináciou?

Je Dubaj pre Slovákov zaujímavou destináciou?

  • Klienti si môžu v Dubaji užívať najvyššie výnosy na svete, rozmanité služby a najlepšie atrakcie, športy, luxus a more. O svojom výnimočnom postavení vo svete hovorí aj fakt, že spoločnosť Airbnb označila Dubaj ako najziskovejšie mesto v oblasti ubytovacích služieb. Klienti momentálne rozširujú svoje portóliá kvôli inflácii a zahranično-politickej situácii. Veľa ľudí navštívilo Dubaj, videli, ako to tu funguje. Zistili, že je tu vysoká výnosnosť investície a že nemá daňové zaťaženie, záujem sa teda prirodzene zvýšil.
  • Na rezidenčné nehnuteľnosti nie sú v Dubaji daňové zaťaženie. Tiež má jednu z najvyšších návratností investície z celého sveta, a to desať až dvanásť percent. V Dubaji neexistuje zákon, že nehnuteľnosť musíte vlastniť päť rokov, môžete ju predať ihneď, hoci aj na druhý deň, a to dokonca s veľkým ziskom a bez platenia daní. V Dubaji sa nenavyšujú zazmluvnené ceny a k apartmánu vždy prislúcha aj parkovacie miesto.
  • Dubaj je mesto s najlepšími nehnuteľnosťami a projektmi, ktoré nemajú na svete obdobu. To, čo je pre nás futuristické, je v Dubaji realita. Školstvo a zdravotníctvo sú tiež na vysokej úrovni. Vláda podporuje inovácie, život je jednoduchý a dostupný.
  • Nákup nehnuteľnosti je veľmi jednoduchý. Klient zaplatí rezervačný poplatok, dostane rezervačnú zmluvu, zaplatí prvú splátku a dostane finálnu zmluvu. Klienti, ktorí si kupujú projekt priamo od developera, nám neplatia žiadnu províziu.
PREDAJ APARTMÁNOV DUBAI MARINA

máme k dispozícii približne 180 apartmánov od Studios, 1-bedroom, 2-bedroom, penthouse, duplex villa.
Výmera :
1-izb (44-47 m2)
2-izb (78-88 m2)
3-izb (100-160 m2)

Každý klient má možnosť využiť splátkový plán v pomere 65:35. To znamená:
65% uhradí do odovzdania apartmánu
35% uhradí po odovzdaní apartmánu a to na splátky za obdobie buď 1 rok alebo 3 roky

Čo to znamená v praxi?
Klient si kúpi apartmán v hodnote 600 000 EUR. Uhradí 390 000 EUR a môže začať bývať, resp. ešte lepšie = prenajímať apartmán.

Zvyšných 210 000 EUR si rozloží na 3 roky a čiastočne mu to spláca príjem z prenájmu.

Aj naďalej platí, že vieme klientom vybaviť aj hypotekárny úver v UAE až do výšky 80%

Chcete vedieť viac. Napíšte nám.

Presvedčte sa o profesionálnom prístupe spoločnosti LT-EU GROUP, ktorá vás rada prevedie procesom kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti. Navyše poskytuje aj kompletný právny a hypotekárny servis a nadštandardné služby pri projektovaní stavieb.

Vďaka spolupráci s kvalifikovanými interiérovými dizajnérmi dokáže splniť vaše predstavy o pohodlnom domove alebo reprezentatívnych komerčných priestoroch. Okrem Slovenska, pôsobí aj v Maďarsku, Rakúsku, Chorvátsku, Španielsku i v Dominikánskej republike.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.