MENU

Realitná činnosť

Výkup nehnuteľností

Právny servis

Znalecké posudky

PhDr. Lenka  Čech

PhDr. Lenka Čech

CEO LT-EUGroup, s.r.o

hovorím po slovenskyHablo españolI speak englishmluvim česky

PhDr. Lenka Čech je skúsená maklérka , ktorá zvláda s prehľadom multitasking požiadaviek spojených s predajom, kúpou či prenájmom nehnuteľnosti. Má veľký prehľad na pôde realitného trhu ako aj skúsenosti s právnickým a finančným poradenstvom.

Zobraziť 41 ponúk

Mgr.  Radoslav  Svitek

Mgr. Radoslav Svitek

regionálný maklér Žilina a okolie LT-EUGroup, s.r.o


Mgr. Radoslav Svitek pracuje v spoločnosti LT-EUGroup, s.r.o od jej počiatku. Je to skúsený regionálný maklér, ktorý sa zameriava na predaj, kúpu a prenájom nehnuteľnosti v okresoch Nitra a Žilina.

Zobraziť 0 ponúk

Milada  Švorcová

Milada Švorcová

Maklér

I speak englishmluvim česky

Milada Švorcová je mladá a emanciopovaná maklérka , ktorá vyniká diplomatickými schopnosťami pri vyjednávani s klientami . Je to maklér , ktorý ma v našej spoločnosti na starosti oblasti v Bratislave ako Petržalka a Nové mesto.

Zobraziť 7 ponúk

Jakub  Murín

Jakub Murín

maklér košice

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Zobraziť 5 ponúk

Presvedčte sa o profesionálnom prístupe spoločnosti LT-EU GROUP, ktorá vás rada prevedie procesom kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti. Navyše poskytuje aj kompletný právny a hypotekárny servis a nadštandardné služby pri projektovaní stavieb.

Vďaka spolupráci s kvalifikovanými interiérovými dizajnérmi dokáže splniť vaše predstavy o pohodlnom domove alebo reprezentatívnych komerčných priestoroch. Okrem Slovenska, pôsobí aj v Maďarsku, Rakúsku, Chorvátsku, Španielsku i v Dominikánskej republike.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.